GNS Network

Pvp Server Oyun Listesi Sitesi Scripti


Script online oyunların private serverlerine özel liste yayınlama scripti olarah hazırlanmış. Ziyaretçiler kendi private serverlerini - özellikleri ile tanıtabiliyorlar ve yönetim onayı ile listede yerlerini alabiliyorlar. Yönetim paneli ve yorum özellikleri de ayrıca kullanışlı ve hoş bir script. Geliştiricisi tarafından script ücretsiz olarak dağıtılmakta.

Gelitirici Tanıtım ve Dağıtım Sayfası TIKLA
Demo TIKLA
Düzenlenmiş Script Dosyaları TIKLA
admin yolu "siteadi.com/yonetim"admin kullanıcı adı "admin" parola "12345"

Düzenlenmiş Script Dosyaları Nedir?

Script ana sayfası ve admin panel sayfalarında server liste kısmında bazı hatalar mevcuttu. Bu geliştirici sitesinde, tanıtım sayfasında yer alan açıklamada da açıkça belirtilmiş bir hata olarak dosyalar bu hatalar ile sunulmakta. Bu hataları gidererek "Düzenlenmiş Script Dosyaları" adı ile bir alternatif indirme link ekledim dileyenler onarılmış halini kullanabilirler. Düzenlenmiş dosyalarda yanlızca hata giderilmiş olup footer geliştirici linkine kadar tamamı orjinali ile aynıdır.

Videolu Kurulum


Resimli Kurulum

1. Öncelikle indirdiğiniz .zip dosyasını bir klasöre çıkarın. Ardından hostinginizin yönetim paneline girerek bir veritabanı ve kullanıcı adı oluşturun ve içe aktar metodu ile benim düzenlediğim dosyaları kullanıyorsanız "krm.sql" orjinal dosyaları kullanıyorsanız "pvp.sql" dosyasını içe aktarın.
2. Ardından dosyalara dönerek "Connections" klasörü içinde "baglan.php" dosyasını bir metin editörü ile açarak veritabanı bilgilerinizi girerek kaydedin. Dosyaları ftp de sitenizi kuracağınız dizine yükleyin.
3. Kurulum işlemi bu kadar sitenizi artık kullanabilirsiniz. Ynetim paneline "siteadi.com/yonetim" yolunu izleyerek girebilirsiniz. Yönetici adı "admin" ve yönetici parolası "12345" şeklindedir.

Not: Yönetici kullanıcı adı ve parolanızı değiştirmek için sitenizizn hosting yönetim panelinizden phpMyadmine girerek içe aktadığınız veritababına tıklayın, açılan listede ayarlar tablosuna tıklayın ve ayarlar tablosu altında açılan ayar satırının sol başında bulunan "düzenle" linkine tıklayın. Admin bilgilerinizin yer aldığı bir tablo açılacak burada admin kullanıcı adını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.Sifre satırının hemen yanında bulunan açılır menüye tıklayarak "md5" seçin ve yanında bulunan alana da dilediğiniz admin şifresini girerek tablo en altında bulunan "git" butonuna tıklayarak ayarlarınızı kaydedin.

1 yorum:

okandiyebiri

Bu bende bile yok vay bee 😊

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle