GNS Network

SEO SpyGlass Nedir


SEO SpyGlass ile büyük SEO görevlerinden birini kolayca ele alabilirsiniz - backlink araştırması. Yıllar geçtikçe, yazılım hem sitenizin hem de rakiplerinizin sitelerinin en eksiksiz ve doğru bağlantı profillerini sağlamak için çığır açan bir işlevsellik ile geliştirildi .

SEO SpyGlass'ın öne çıkan özelliklerine göz atın: yazılımın çevrimiçi hakimiyet için en akıllı bağlantı kurma stratejilerini oluşturmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin . SEO SpyGlass'ın sizin için yaptığı şey:
  • Herhangi bir web sitesine işaret eden tüm geri bağlantıları ortaya çıkarır
  • Rakiplerinizin bağlantı kurma sırlarını gözetir
  • Trafik oluşturan geri bağlantılar
  • Net ve göz alıcı backlink raporları oluşturur
  • Gelişmiş güvenlik özellikleri ile sizi korur
  • Eşsiz esneklik ve özelleştirilebilirlik sağlar
  • Çeşitli platformlarda çalışır ve birden fazla dil konuşur

Sitenin sahip olduğu geri bağlantıları keşfeder

SEO SpyGlass ile sitenizin tam geri bağlantılarını kontrol edin veya rakibinizin geri bağlantılarını izleyin. Birkaç dakika içinde, bu akıllı araç sitenin sahip olduğu toplam geri bağlantı sayısını hesaplayacak ve her bir geri bağlantı için tam URL'yi gösterecektir. Günümüzün arama motorları bağlantılar üzerinde büyük bir değer verdiğinden, bu iyi sıralama için bir numaralı faktördür.

Harici kaynaklar

SEO SpyGlass şu anda 146 uluslararası ve yerel arama motorunu desteklemektedir, böylece backlink verilerini alabilir ve sizin için en önemli motoru (veya hepsini!) Kullanarak rekabetinizi analiz edebilirsiniz.

Şite içi backlink veritabanı

SEO SpyGlass'ın çok özel ve özel backlink veritabanından yararlanın ve sitenizin geri bağlantılarını aramak için kaynaklardan biri olarak kullanın! Günlük olarak güncellenen SEO SpyGlass için Backlink Veritabanı, trilyonlarca bağlantıyı kucaklamak için büyüdü ve genişlemeye devam ediyor.

Siteyi optimize etmek için EN İYİ anahtar kelimeleri gösterir

Size yardımcı olacak SEO SpyGlass'a sahip olduğunuzdan, en iyi anahtar kelimeleri bulmak hızlı ve kolay bir işlemdir. Program , anahtar kelimelerinizi ve trafiğinizi önemli ölçüde artıracak anahtar kelimeleri bulacaktır . Yazılımımız sayesinde, site sahiplerinin kullandığı tam 1 numaralı bağlantı metinlerini keşfedeceksiniz.

Dahası, SEO SpyGlass anahtar kelimeleri sıralayacak, böylece anahtar kelimelerin geri bağlantılarının çapa ve başlık metninde (yani, çapa ve başlık anahtar kelime yoğunluğu) görünen toplam sayısını görebilirsiniz.

Her backlink'in Alexa Trafik Sıralamasını görmenizi sağlar

Alexa Traffic Rank sizi yetkin ziyaretçi gönderiyordu sitelerin bir trafik tahminini verir. Artık rakibinizin en büyük trafik kaynaklarını ortaya çıkarabilir ve bunlara kendiniz dokunabilirsiniz!

Rakiplerinizin site çapında bağlantılar satın alıp almadığını kolayca görmenizi sağlar

SEO SpyGlass size aynı IP adreslerinden gelen rakiplerinizin geri bağlantılarının toplam sayısını gösterecektir (aynı siteden okuyun). Bağlantılarının büyük bir yüzdesi aynı siteden geliyorsa, site genelinde bağlantılar satın aldıkları veya başka şekilde aldıkları anlamına gelir. Site genelindeki bağlantı, tek bir sitenin birçok sayfasından (veya hepsinden) oluşan bir bağlantıdır. Site genelindeki bağlantılar, daha iyi sıralamalar elde etmek için son derece güçlü olabilir .

Rakipleriniz için hangi bağlantı metinlerinin ve sayfa başlıklarının işe yaradığını gösterir

SEO SpyGlass size tam bağlantı metinlerini ve rakiplerinizin kullandığı bağlantı URL'lerini söyleyecektir (bağlantı metni bağlantının tıklanabilir kısmıdır). Birincil anahtar kelimelerinizi çapalarınıza dahil etmek, bu anahtar kelime için iyi bir sıralama için çok önemlidir. Artık rakipleriniz için hangi çapaların işe yaradığını ve yalnızca birkaç tıklama ile hangi anahtar kelimeleri kullandıklarını öğrenebilirsiniz .

Rakiplerinizin daha iyi bir sıralama için sosyal medyadan yararlanıp yararlanmadıklarını söyler

SEO SpyGlass, rakibinizin geri bağlantılarının forumlardan ve bloglardan kaçının geldiğini size gösterecektir . Trafik ve bağlantılar için sosyal medyaya başvuruyorlarsa , devam edip aynısını yapabilirsiniz.

Rakiplerinizin nereden bağlantı satın aldığını bulmanızı sağlar

Yazılım, rakibinizin geri bağlantılarının kaç tanesinin dahili sayfalar yerine diğer sitelerin ana sayfalarından geldiğini hızlı bir şekilde gösterecektir . 10 üzerinden 9 kez, bu ücretli bağlantılar ölü bir hediye. Çoğu zaman, söz konusu ana sayfayı ziyaret ederek bağlantı başına ne kadar ödeme yaptıklarını bile görebilirsiniz.

Rekabetinizin Web'in en iyi dizinlerinde listelenip listelenmediğini gösterir

SEO SpyGlass, rakibinizin DMOZ veya Yahoo! Dizin . Bu dizinler o kadar yetkili ki, onlardan sadece tek bir bağlantıdan bir sıralama artışı elde edersiniz.

Rakiplerinize bağlantı veren her sitenin yaşını gösterir

SEO SpyGlass, rakibinize geri bağlanan her web sitesinin tam yaşını ortaya çıkaracaktır . Bu, yerleşik, yetkili sitelerden bağlantı alıp almadığını anında görmenizi sağlar. Google ve Yahoo! özellikle her sitenin yaşına çok dikkat edin ve diğerlerinden daha uzun süredir sitelerin bağlantılarını alırsanız size bir sıralama artışı sağlayacaktır.

Trafik getiren tüm geri bağlantıları bulur

SEO SpyGlass ile, Google Analytics'e göre web sitenize işaret eden tüm geri bağlantıları , yani gerçek ziyaretçileri web sitenize getiren tam bağlantıları bulabilirsiniz.

Bu bağlantıların her birinin kaç Ziyaret getirdiğini kontrol eder

Dahası, SEO Spyglass anında belirli bir backlink getiriyor Ziyaretlerin tam sayısını görüntülemek sağlar .

Bu paha biçilmez özellik sayesinde, yalnızca sitenize SEO değeri katan geri bağlantıları bulmakla kalmaz, aynı zamanda size ziyaretçi getirenleri de bulabilirsiniz. Bu şekilde, özellikle geri nişinizin sizin nişiniz için en iyi çalıştığı şeyin tam resmini elde edersiniz .

Geri bağlantı verilerini zaman içinde güncellemenizi sağlar

Tüm analitik verileri elinize alır almaz, tüm bu verilerin güzelce düzenleneceği ve yorumlanacağı bir rapor oluşturmak için SEO SpyGlass'ı kullanabilirsiniz .

SEO Başarı Blueprint Raporu site optimizasyonu için adım adım bir öğretici - veya hazır profesyonel tavsiye sayfası . Bu rapor sade İngilizce yazılmıştır ve anlaşılması kolaydır. Mutlak yeni başlayanlar için yazılmıştır, ancak profesyonel arama motoru optimize edicilerinin geçimlerini sağladıklarını ortaya koymaktadır.

Raporları özelleştirmeyi mümkün kılar

Tam otomatik olmasına rağmen, bu çarpıcı raporlar son derece özelleştirilebilir!

Raporunuzda hemen hemen her şeyi özel olarak yapabilirsiniz: marka bunu sizin ile şirket logosu ve renkleri seçmek rapor bölümleri ve motor arama dahil etmek verileri gelişmiş özelleştirme gerekmiyorsa, vb düzenlemek giriş metninin, SEO SpyGlass ile geliyor raporunuzu hızlı bir şekilde öne çıkarabilmeniz için önceden tanımlanmış birkaç renk şeması

Farklı rapor türleri arasında seçim yapmanıza olanak tanır

Ancak raporlarınızın görünümüne ve izlenimine yalnızca şirket stilinize uyacak şekilde karar veremezsiniz. Rapor için neye ihtiyacınız olduğuna (örneğin, müşteri raporlaması veya şirket ihtiyaçları) bağlı olarak, görmeniz gereken rapor türünü seçebilirsiniz.
Ücretsi sürüme BURADAN ya da ücretli sürüme BURADAN ulaşabilirsiniz.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle