GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Sürüm Hatası

Instagram Sürüm Hatası

Instagram, milyonlarca aktif kullanıcısı olan en popüler sosyal medyalardan biridir. Kullanıcılar fotoğraflarını ve videolarını başkalarıyla paylaşabilir ve başkalarının gönderilerini de görebilir. Android Instagram uygulaması kullanıcılar için sorunsuz çalıştı ancak son zamanlarda “Maalesef Instagram çalışmayı durdurdu” hatası vermeye başladı. Birçok kullanıcı bu hatadan etkilenmiştir ve bu hata daha çok yükleme öncesinde fotoğrafların işlenmesi sırasında meydana gelmektedir.

Instagram, kullanıcılar filtre uygulamak için Görüntü işleme moduna geçtiğinde ve ekranda aniden hata mesajı görüntülendiğinde Android hatasını durdurmaya devam ediyor. Daha sonra komut isteminde OK tuşuna basıldıktan sonra ilk adıma atılır ve döngü devam eder. Sonuç olarak, Instagram'ın arkadaşlarıyla paylaşmak için Instagram'da yeni fotoğraflar yayınlayamadıkları için Android hatası çökmeye devam etmesi nedeniyle Kullanıcılar rahatsız oldu. Bu yazıda, Instagram'ın Android'de çalışmama hatasını düzeltmek için bazı hızlı çözümler anlatacağız.

Android'de Çalışmıyor Instagram Nasıl Onarılır?

Instagram çalışmayı durdurdu hatası, Android üretici yazılımıyla değil, Android Instagram uygulamasının en son güncellemesiyle ilişkilidir. Bu nedenle, ciddi bir hata değildir ve birkaç adımda kolayca düzeltilebilir. Instagram'ın çökmesini düzeltmenin çeşitli yolları vardır.

1. İpucu: Android Cihazınızı Yeniden Başlatın

Bazen Android cihazınızın basit bir yeniden başlatılması, her türlü Android hatasını düzeltmek için yeterlidir ve Instagram, Android'de durmaya devam eder. Android cihazınızı yeniden başlatmak için, ekranda bazı seçenekler görünene kadar güç düğmesini birkaç saniye basılı tutun. Android cihazınızı yeniden başlatmak için Yeniden Başlat düğmesine dokunun. Ardından, Instagram uygulamasını açın ve fotoğrafları düzenlerken hata görünmemelidir.

2. İpucu: Uygulama Verilerini ve Önbelleği Temizle

Instagram'ın Android'in çökmesini önlemek için uygulama verilerini ve Instagram uygulamasının önbelleğini temizlemeyi de deneyebilirsiniz. Bu genellikle, Instagram uygulamasını güncellediğinizde ve eski sürümdeki önbellek verilerine sahip olduğunuzda gereklidir; bu, yeni sürümün çalışmasıyla çelişebilir ve “Maalesef Instagram çalışmayı durdurdu” mesajını gösterebilir. Android cihazınızdaki Instagram uygulama önbelleğini ve verilerini temizlemek için Ayarlar > Uygulama Yöneticisi > Tüm uygulamalar > Instagram > seçeneğine gidin ve Verileri Temizle, Önbelleği Temizle ve ardından Zorla Durdur'a dokunun.

3. İpucu: Önceki Sürüme Dönün

Instagram uygulamasının en son sürümünü kaldırabilir ve hatayla karşılaşmadığınız önceki bir sürümü indirebilirsiniz. Resmi Instagram desteği ile iletişime geçtiğimde, en son uygulama güncellemesinden sonra Instagram'ın Android'de çalışmıyor sorunu ortaya çıkmaya başladı. Bu nedenle, eski sürüme geri dönmek, Instagram uygulamasının daha yeni güncellemesi başlatılana kadar sorunu çözmelidir.

4. İpucu: Android Cihazı ve Instagram'ı Güncelleyin

Android cihazınız güncelliğini yitiriyor ancak Instagram en son sürümle çalışıyorsa bu sorun bazen ortaya çıkabilir. Bu nedenle, Android cihazınızı Instagram'ın çalışmama sorununu çözebilecek en yeni işletim sistemine güncellemeniz gerekebilir. Android telefonunuzu en yeni işletim sistemine güncellemek için ayarlara gidebilir > Telefon Hakkında'ya dokunabilir > Güncelleme için şimdi kontrol et'e tıklayabilirsiniz. Son olarak, yeni yazılımı yükleyin. En yeni telefon yazılımını yükledikten sonra cihaz kendini yeniden başlatacaktır. Ardından Instagram'a dokunabilir ve iyi çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

5. İpucu: Profesyonel bir Android Sistem Onarım Aracını Deneyin

Yukarıdaki yöntemlerle Android telefon sorun üzerinde çalışmıyor Instagram çözüm yoksa, o zaman denilen bir Android sistem onarım aracı deneyebilirsiniz  DroidKit , yardım edebilir Android telefon sorunları çözmek dahil kolaylıkla  Samsung tablet siyah ekran  t ekran çalışmıyor ah , uygulamalar çökmeye devam ediyor, vb  . DroidKit'in özelliklerini aşağıdaki gibi kontrol edin:

  • Çeşitli Android işletim sistemi sorunları ve sorunları kolayca çözülebilir.
  • Samsung telefonları onarmak için Windows ve Mac bilgisayarlarda çalışır.
  • Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok ve herhangi bir teknik beceri gerekmiyor.
  • Ayrıca size  Android veri kurtarma  ve  kilit ekranı kaldırma sağlar .

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle