GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Bug Chat

Instagram Bug Chat

Arada bir Instagram kullanıcıları doğrudan mesajlarla ilgili sorunlardan şikayet ediyor. Bu, Instagram DM'nin çok önemli bir uygulamanın özelliği olduğu zamandır. Bir Instagram doğrudan mesajının çalışmamasının ne kadar sinir bozucu olduğunu tam olarak anlayarak, DM'lerle ilgili neredeyse tüm olası sorunları ele aldım ve sorunların düzeltmeleri bunu takip edecek. Instagram DM çalışmıyorken karşılaştığımda Kullanıcıların Karşılaşabileceği Olası Instagram DM Sorunları Instagram kullanıcıları (ben dahil), Instagram DM aksaklıkları meydana geldiğinde aşağıdaki sorunlardan herhangi birini yaşamış olabilir:

 • Instagram, Direkt Mesajda Yeni Bir Güncelleme yayınlıyor
 • Instagram mesajları gönderilmiyor
 • Yeni Instagram doğrudan mesajları görünmüyor
 • Instagram direkt mesajları kayboluyor
 • Instagram konu oluşturamıyor
 • Instagram bir mesajın olduğunu söylüyor ama yok
 • Instagram doğrudan mesajı silinemez
 • Instagram mesaj istekleri kayboluyor
 • Kullanıcı Instagram DM bildirimleri alıyor, ancak mesaj yok
 • Kullanıcılar arkadaşlarından sohbet alamaz
 • Mesajlar açılmıyor ve sonsuza kadar yükleniyor gibi görünüyor
 • Instagram DM bildirimi kaybolmuyor
 • Kullanıcılar mesajlarına verilen yanıtları göremiyor
 • Kullanıcılar yeni bir mesaj başlatamıyor
 • Yeni mesajlar için bildirim gönderilmez

Çözüme geçmeden önce, Instagram'ın DM limitlerini ihlal edecek herhangi bir şey yapmadığımızdan emin olalım ( Bekle! Instagram direkt mesajlarında bir limit var mı? Evet, var ) şunları içerir:

 • DM Sayısı sınırları: bu kadar 100 DM bir gün toplam . Son zamanlarda bir günde 100'den fazla kişiye toplu mesaj attıysanız, Instagram tarafından mesaj yasaklandınız.
 • DM Spam: Aynı mesajı asla belirli bir hesaba tekrar tekrar göndermeyin. Sinirlenip iletileri spam olarak bildirebilirler .

Asla sınırları aşmayın! Instagram topluluğunu korumak için kısıtlamalar vardır. Ancak bir gün içinde gönderilen mesajların hesabını tutmak yasaklanmayı önlemek için zordur. Bizim By Instagram Oto DM hizmeti (İnternet'teki benzersiz Instagram aracıdır), etkinlik gibi spam nitelikli olduğundan kuşkulanılan Instagram hesabınızı korumak. Bu web tabanlı, masaüstü aracı, hedeflenen kişiye günde toplam 100 DM gönderir ve hiçbir kullanıcının iki benzer mesajı almamasını sağlar.  Instagram uygulaması çalışmıyorsa Instagram DM'lerinizi görmek için Instazood panosunu kullanabilirsiniz. Instagram bot hizmeti ayrıca takip etme, beğenme, yorum yapma veya takibi bırakma gibi Instagram aktivitelerinizi kontrol etmenize yardımcı olur. Bu otomatik ve kontrol altındaki eylemler, hesabınızı güçlendirmenize ve daha fazla takipçi ve etkileşim elde etmenize yardımcı olacaktır.

İnternet bağlantısını kontrol edin

Bazen komplikasyonlar, kayıp veya zayıf bir internet sinyali kadar basittir. Soruna İnternet'in neden olduğundan emin olmak için başka bir ağa bağlanmayı deneyin. DM'nin sorunu çözüldüyse, o kadar. İnternet servis sağlayıcınıza başvurmanız daha iyi olur.

Instagram'ı güncelle

Teknik bir şey yapmadan önce Google Play Store veya App Store'daki uygulama güncellemelerini kontrol edin . İnanın bana, çoğunlukla basit bir Instagram güncellemesi yalnızca DM sorunlarını değil, uygulamanın düşük performansı, yayınların görünmemesi, videoların donması, yorum hataları gibi diğer birçok Instagram sorununu da çözecektir.

Bir sürüm geri git!

Bir önceki durumun tam tersi, bazen güncellemeler Instagram'da sorunlara neden olabilir. Instagram'ı yakın zamanda güncellediyseniz ve güncellemeden hemen sonra Instagram DM'leri çalışmıyorsa, telefonun uygulamada yapılan yeni değişikliklerle uyumlu olmama ihtimali vardır. Öncelikle, telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulamasının sürüm numarasını kontrol edin ve ardından web'de bir sürüm arayın. Uygulamayı kaldırın ve son olarak eski sürümü yükleyin.

Instagram'ı kaldırın ve yeniden yükleyin

Bu, genellikle işe yarayan başka bir düzeltmedir. Bazen yüklenen uygulama, Instagram DM'yi görüntülemek için gereken bazı verileri kaybetmiş olabilir. Kaldırma ve yeniden yükleme, tüm kayıp verileri geri yükleyecek ve her şeyin her zamanki gibi çalışmasını sağlayacaktır.

Cihazınızı kontrol edin veya Instagram'dan yeni bir DM güncellemesidir.

Instagram, Direct Message'da kimin ekran görüntüsü aldığını veya mesajlarınızı kaydettiğini görmenizi sağlayan Vanish Mode'u tanıtmak için yeni bir güncelleme yayınlıyor . Mesajları göremiyorsanız veya Instagram DM çalışmıyorsa, bunun nedeni Instagram'ın en yeni güncellemesi olabilir. Bu nedenle, sorunun çözülüp çözülmediğini görmek için birkaç gün beklemek daha iyidir. Doğrudan mesaj sorununun cihazdan mı yoksa yazılımla ilgili bir sorundan mı kaynaklandığını görmek için başka bir cihaz veya web tabanlı Instagram (diğer adıyla webstagram) kullanarak Instagram hesabına giriş yapmayı deneyin. DM yeni cihazda veya web tarayıcısında çalıştıysa, telefonda bir sorun var demektir.

Başlangıç ​​için telefonun önbelleğini temizleyin veya belleği aydınlatın. Bazen dolu bir önbellek veya cihaz belleği, yeni mesajların indirilmesine ve görüntülenmesine izin vermez. Belleği ve önbelleği temizlemek işe yaramazsa, telefonun işletim sistemini güncellemek ve/veya fabrika ayarlarına sıfırlamak işe yarayabilir. Hiçbir şey size fayda sağlamadıysa, telefonun servis sağlayıcısına başvurun ve daha profesyonel yardım alın.

Alıcı tarafından engellendiniz

Bir Instagram doğrudan mesajı belirli bir arkadaşınıza gönderilemiyorsa, hesabınızı engellemiş olma ihtimalleri vardır. Sizi engelleyip engellemediklerini öğrenmek için sayfalarına gidin ve gönderilerinin hiçbiri görüntülenmeyecektir.

alıcıyı takip etmiyorsun

Instagram gizliliği konusunda bazı kullanıcılar yalnızca takipçilerden mesaj almayı tercih ediyor. Sonra önce onları takip edin ve tekrar DM göndermeyi deneyin.

Grup içi mesajlaşmaya izin verilmiyor

Instagram'daki bazı ileti dizileri sınırlı izinler içerir ve gruptaki herkes ileti dizisine ileti gönderemez. Konu sahibiyle iletişime geçin ve onlardan grup içi mesajlaşma izni isteyin.

Bu bir Instagram sunucu tarafı sorunudur

Henüz hiçbir şey işe yaramadıysa, büyük olasılıkla acıya neden olan Instagram'dır! Bu da yapabileceğiniz tek şeyin sadece beklemek ve beklemek olduğu anlamına gelir! Durumun böyle olup olmadığından emin olmak için arkadaşlarınızdan Instagram DM ile benzer bir sorun isteyin. Veya Twitter'daki Insatgramdown sayfasına gidin ve insanların Instagram DM'lerinin çalışmadığından söz edip etmediklerini görün.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle