GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Bug Followers

Instagram Bug Followers

Hiçbir mobil uygulama mükemmel bir şekilde oluşturulmamış olsa da, Instagram özellikle sürekli hataları ve kullanıcıların platformun sunduğu tüm deneyimin keyfini çıkarmasını engelleyen diğer sorunları ile biliniyor. Sıklıkla ortaya çıkan sorunlardan biri de yanlış takipçi sayısıdır. Instagram profilinize gittiyseniz ve takipçilerinizin sayısında önemli bir değişiklik fark ettiyseniz, bunun olmasının bazı nedenleri şunlardır:

Silinen Instagram hesapları

Instagram kullanıcıları hesaplarını istedikleri zaman silme seçeneğine sahiptir . Öte yandan, kullanıcılar şirketin hizmet şartlarını ihlal ederse , hesaplar Instagram tarafından da silinebilir . Ancak, bağlı tanınmış hata Instagram adlı yazılımında, sizin takipçisi sayımı olabilir aynı kalır bir zaman hesabı silindi Söz konusu hesabın erişemez bile, ya görevlerinden bakın. Bu hata henüz düzeltilmemiş olsa da, yakın gelecekte çözülmesini umuyoruz.

Büyük bir Instagram takipçisi

Eğer bir varsa takipçilerinin çok sayıda özellikle eğer ve kısa bir miktarda takipçileri çok kazanmıştır , Takipçi sayısı hemen Doğru numarayı göstermeyebilir. Bu aslında en iyi senaryo olabilir, çünkü takipçi sayınız dakikalar içinde sıralanmalıdır . Ancak bu yinelenen bir sorunsa , Instagram üçüncü taraf uygulamaların kullanılmasını da önermiştir . Takipçi sayınızın yanı sıra Instagram hesabınıza daha yakından ve detaylı bir şekilde bakmanızı sağlayacak Webstagram, Gramfeed veya Insta-Great gibi seçebileceğiniz bir çok uygulama var .

Başka bir Instagram hatası

Hesabınız yanlış sayıda takipçi gösteriyorsa, Instagram'ın yazılımındaki başka bir hata da olabilir . Instagram birkaçı ile anlaşma olmuştur geçmişte benzer hatalar , otomatik sayımları takipçi değişti ve hatta takip etmekten rastgele hesaplar çoğunlukla şiddetli ve son derece dikkat çekici sayıda. Bu durumda Instagram büyük ihtimalle bu sorunu zamanında çözecektir . Mevcut takipçi sayısı sorunundan haberdar olup olmadıklarını görmek için Instagram'a bir şikayet göndermek veya sosyal medya sayfalarından birine bakmak akıllıca olacaktır .

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle