GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Feedback Hatası

Instagram Feedback Hatası

Instagram kullanıcıları, bir yorum veya resim yazısı yayınlamaya çalıştıklarında zaman zaman “Geri Bildirim Gerekli” hata mesajı aldıklarını bildiriyorlar. Yorumla ilgili olan hata, mesaj içeriğinizde bir şeylerin yanlış olabileceğini gösteriyor. Gelecekte benzer hataları çözmek ve önlemek için Instagram'ın yorumlar ve altyazılarla ilgili politikası hakkında bilgi edinin. Kurallar karmaşık değildir.

İhlal Edilen Yönergeler

Instagram kullanıcıları, spam'i önlemek için tasarlanmış birkaç yönergeye uymalıdır. Bir fotoğraf, 30'dan fazla hashtag ve bir yorum, en fazla beş bahsetme içerebilir. Yorumlar – yalnızca emoji içeren mesajlar dahil – birden çok kez yapılamaz ve belirli belirtilmemiş kelimeler ve ifadeler kullanılamaz. Bir hata mesajı aldığınızda, başlığınızı gözden geçirin veya bu yönergelere göre yorum yapın; yeniden göndermeye çalışmadan önce gerektiği gibi gözden geçirin.

Hatalı Uygulama

Instagram uygulamanız eski olabilir. En azından Android cihazlar Instagram 1.0.5 sürümünü ve Apple cihazları Instagram 2.4 sürümünü çalıştırıyor olmalıdır. Uygulamanın "Profil" sekmesine, ardından "Dişli" simgesine ve Destek bölümünün altındaki "Bu Sürüm Hakkında"ya dokunarak Instagram sürümünüzü öğrenin. Güncel değilse, mevcut uygulamanızı silin ve yeni bir kopya indirin. İsterseniz, bozuk bir uygulamayı dışlamak için mevcut uygulamanızı yine de değiştirin. Instagram kimlik bilgilerinizle yeni uygulamada oturum açın.

Düzensiz Cihaz

Yeni bir başlangıç ​​yapmak için, özellikle de üzerinden bir süre geçmişse, cihazınızı kapatıp tekrar açın. Daha sonra Instagram uygulamasıyla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, bir hata raporu gönderin.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle