GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Hikayede Hata

Instagram Hikayede Hata

Facebook'a ait fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram , Snapchat Stories'e benzer bir özellik olan Instagram Stories adlı bir canlı video seçeneği sundu . Kullanıcılar, video ve fotoğraf içeriği yükleme - veya bir  Boomerang alma  - ve metin, çıkartma , bahsetme ve bağlantı ekleyerek düzenleme yapma seçeneğine sahiptir . Profilinizde kayıtlı kalan Instagram gönderilerinin aksine, içerik 24 saat sonra kaybolur. Şirkete göre Instagram Stories'in aylık 200 milyon aktif kullanıcısı var. Ancak arada sırada bir Instagram hikayesi yüklenemiyor. İşte bu olduğunda yapmanız gerekenler.

Bir hata olup olmadığını anlayın

Bazen bir hatadır. Örnek olay : Pazartesi günü Instagram , Twitter'da bir hatanın bazı iOS ve Android kullanıcılarının Hikayeler yüklemesini engellediğini doğruladı . Bunu ölçmenin iyi bir yolu , şirketin bir açıklama yapıp yapmadığını görmek için Instagram'ın resmi Twitter'ına girmek. Varsa, arkanıza yaslanın ve düzeltmeleri bekleyin. Değilse, diğer kullanıcıların aynı sorundan şikayet edip etmediğini öğrenmek için Twitter'a göz atın.

Uygulamayı yeniden başlat

Bu bir hata değil. Şimdi ne olacak? Uygulamayı cihazınızda yeniden başlatarak temiz bir başlangıç ​​yapabilirsiniz . Bu şekilde, uygulamanız çalışıyorsa veya telefonunuzdan kaynaklanan bir hataysa, sıfırdan başlayabilirsiniz.

Wi-Fi'nizi kontrol edin

Yeniden başlatma işe yaramazsa Wi-Fi bağlantınızı kontrol edin. hizmet alıyor musunuz? Wi-Fi bağlantınız güçlü mü? Herkese açık bir yerdeyseniz, bazen Wi-Fi'yi kapatmanız ve Hikayeler'e yüklerken mobil verilerinizi kullanmanız yardımcı olur. Genel olarak, meşgul bir yerdeyseniz hata mesajları bağlantıyla ilgili olabilir.

Telefonunuzu yeniden başlatın

Her şey başarısız olursa, telefonunuzu yeniden başlatın . Cihazınızı yeniden başlatmak, ihtiyacınız olan hızlı başlangıcı sağlayabilir. Ayrıca Instagram'ın yeni bir uygulama güncellemesi olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Öyleyse, yardımcı olup olmadığını görmek için yeniden başlatmadan önce indirin. Instagram ayrıca uygulamanın kaldırılmasını ve yeniden yüklenmesini önerir.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle