GNS Network

Vbulletin GD Star Eklentisi


Merhaba değerli arkadaşlar son zamanlarda google yıldızlı gösterim bi hayli reveçta ve gösterimlerde yıldızlı linklerin daha fazla ziyaretçi aldığı bir gerçek.WordPress vb sistemler için eklentiler yazılıp çeşitlenmeye başlasada malesef vbulletin için pek yok.Olanlarda görfüğüm kadarıyla logo altlarında yanlızca ana dizini etkileyecek şekilde ve hiç hoş bir görüntüsü olmadığından şikayetçi deneyenler.

Bende oturup wmmekan.com üyeleri için biraz değişiklik yaparak ana dizininizi çirkinleştirmeden tüm konularınız için nasıl daha iyi yapabilirim diyerekten biraz değişiklik yaptım.

Önizleme:

Kurulum için WMMekan Gd Star Eklentisi konusunu ziyaret ediniz.Kurulum oldukça kısa, çoklu renk seçimi mevcutur.Nerden esti? birazda o konudan bahsedeyim.Nette dolanırken size sunduğum konunun beşte biri için 20tl gibi bir ücret isteyen bir kaç uyanık gördüm ve hiç hoşuma gitmedi cidden.Her zaman söylediğim gibi biraz araştırma ile her zaman böyle tuzaklardan kurtulabilirsiniz.Kurulumda sorun yaşayanlar olursa forumdaki konuya cevap yazarak yardım isteyebilirler.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

7 yorum

LessPhemy

Teşekkürler

boolotiassuby

Bu eklentiyi arıyordum teşekkürler.Cidden hoş görünüyor.

bifflierb

Güzel çalışma

Scancyurbarry

Tamda ihtiyacım olan çalışma. Elinize sağlık

Scancyurbarry

cidden faydalı çalışma teşekkürler

Scancyurbarry

aruyordum bu eklentiyi teşekkürler

Scancyurbarry

güzel çalışma eline sağlık

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle