GNS Network

Google Gboard Klavye Özelliği Android e de Geliyor


#GoogleGboard #GboardKlavye

Geçtiğimiz mayıs ayında iOS kullanıcılarına sunulan Google Gboard Klavye Özelliği adnroid kullanıcıları için son güncellemelerde yerini bulmaya başladı. 6-7 ay kadar güncelleme için bekleyen Android kullanıcıları yeni özellikleri ile artık çok daha renkli yazışmalar yapabilecekler.

Google Gboard Klavye Nedir?


Google Gboard Klavye yazışma ekranında kullanıcıya google arama, gif ya da emoji arama özelliği sunarak bunları yazışmalarına dahil ederek çok daha zengin içerikler ile yazışmalarını yapmalarını sağlıyor. Ayrıca Google Gboard Klavye entegre edilebilir uygulamalar arasında seçim de yaparak kalıcı geliştirmeler de yapma şansı sunan bir özellik gibi.

Ne Anlama Geliyor?


Bu bana direk msn dönemi smile sitelerinin revaçta olduğu zamanları hatırlattı. Smile yamaları, font yamaları msn pc kullanıcılarının şimdiki orta yaşlı ya da ihtiyar webcilerin aşina olduğu uygulamalar ve güzel bir nostalji uygulaması bizleri bekliyor gibi. Diğer yandan Google Gboard Klavye uyumlu smile arşivi siteleri ve Google Gboard Klavye uyumlu uygulama siteleri yeni bir alan arayan girişimciler için denenmeye değer gibi görünüyor.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle