GNS Network

SEO Paketi Nedir

SEO Paketi Nedir

SEO, herhangi bir dijital şirketin önemli bir parçasıdır - doğru şekilde optimize edilirse sitenize trafik çekmenin en başarılı yolu olabilir.

Birçok şirket kendi SEO'larını denetleme, gerçekleştirme ve optimize etme becerilerine sahipken, diğerleri zamanını diğer odak alanlarına ayırabilmek için bir ajansın bunu kendileri için yapmasını tercih ediyor. Bununla birlikte, bir SEO paketi için bir sözleşme imzalamadan önce, işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan ve istediğiniz sonuçları almanızı sağlamak için belirli adımlar atmanızı öneririz.

Bir SEO paketinin sunması gereken belirli şeyler varken:

  • Araştırma
  • İçerik iyileştirme
  • raporlama
  • PR

kaçınılması gereken şeyler de var:

  • Anında sonuç vaadi
  • PR'ın alakasız bir konu olduğunu düşünüyor
  • SERP'lerde 1 numara vaat ediyor

Nihai SEO hedefi, SERP'lerde organik olarak ilk sırada yer almak olsa da, hedeflemeyi seçtiğiniz anahtar kelimelere bağlı olarak, özellikle sizden daha yüksek yetkiye sahip rakiplerle karşı karşıya olduğunuzda, bu her zaman başarılamaz. Ancak imkansız değil - özellikle SEO'nuz doğru yapıldığında.

Google'ın ilk sayfasında bir numaralı yer vaat etmek, sektördeki en büyük yalanlardan biridir. Bunun nedeni, bunun mümkün olacağına dair asla bir garanti olmamasıdır. Göz önünde bulundurulması gereken çok fazla faktör var: DA, kaliteli geri bağlantılar, mobil uyumlu, sayfa içi SEO ve Google'ın sıralama algoritmalarındaki birçok değişiklik. Ayrıca, sayfanız önceki bir ziyaretçinin SERP'lerinde sitenizi hiç ziyaret etmemiş bir kullanıcıdan daha yüksek görünebilir çünkü Google, ilk kullanıcının içeriğinizle daha fazla ilgileneceğini hesaplar.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle