GNS Network

Dijital Pazarlama İle İlgili Kitaplar

Dijital Pazarlama İle İlgili Kitaplar

Doğru ürettiğimiz ürünleri pazarlamamız başarının anahtarıdır. Heyecan verici bir hikaye anlatmak, müşterilerinizi tanımak ve onlarla başarılı bir şekilde etkileşim kurmakla ilgilidir. Bu nedenle, Ürün Yöneticilerinin ve Pazarlamacıların birlikte yakın çalışması gerekir. Dijital Pazarlama, eğilimlerin hızla değiştiği, gelişen bir alandır. Sizi trendler konusunda güncel tutacak, hedef kitlenizi meşgul etmenize yardımcı olacak ve Dijital Pazarlamayla ilgili stratejileri size öğretecek en iyi kitapları bir araya getirdik.

Bulaşıcı

Jonah Berger'den Şeyler Neden Yakalanır?

Neden okuyorsun?

İşleri popüler yapan nedir? Reklam dediyseniz, tekrar düşünün. İnsanlar reklamları dinlemez, akranlarını dinlerler. Peki insanlar neden bazı ürünler ve fikirler hakkında diğerlerinden daha çok konuşuyor? Neden bazı hikayeler ve söylentiler daha bulaşıcı? Ve çevrimiçi içeriği viral hale getiren nedir? Contagious , insanların paylaşacağı mesajlar, reklamlar ve içerik tasarlamak için bilgilerin yayılmasına yardımcı olmak için belirli, eyleme geçirilebilir teknikler sağlar. İster büyük bir şirkette yönetici olun, ister farkındalığı artırmaya çalışan küçük bir işletme sahibi, ofise aday olan bir politikacı veya haberi duyurmaya çalışan bir sağlık görevlisi olun, Contagious size ürününüzü veya fikrinizi nasıl yakalayacağınızı gösterecektir. .

Dijital Pazarlama Stratejisi

Simon Kingsnorth tarafından , Çevrimiçi Pazarlamaya Entegre Bir Yaklaşım

Neden okuyorsun?

Sosyal medya, SEO, içerik pazarlaması ve kullanıcı deneyiminden müşteri sadakati, otomasyon ve kişiselleştirmeye kadar değişen bu sürüm, pazarlama otomasyonu, mesajlaşma ve e-posta, çevrimiçi ve çevrimdışı entegrasyon, yapay zeka gibi teknolojilerin gücü ve yenisiyle ilgili en son güncellemeleri içerir. veri koruma ve gizlilik stratejileri. İndirilebilir şablonlar ve kaynaklarla birlikte Dijital Pazarlama Stratejisi , herhangi bir pazarlamacının ölçülebilir, optimize edilmiş sonuçlar için bir dijital pazarlama stratejisini düzene koyması için ideal bir yol haritasıdır. Çevrimiçi kaynaklar, SEO, ücretli arama, e-posta, müşteri adayı oluşturma ve daha fazlasını kapsayan pratik uygulama kılavuzlarının yanı sıra, dijital pazarlama gelişmeye devam ederken okuyucuları donatmak için düzenli olarak güncellenecek olan grup etkinliklerini içerir.

Müşteriler Ne İstiyor?

Nicholas Webb'den Her Temas Noktasında İlgili ve Unutulmaz Deneyimler Nasıl Oluşturulur?

Neden okuyorsun?

Müşterilerinizi tanıdığınızı mı düşünüyorsunuz? Yaptığınızı düşünmekten daha emin olsanız iyi olur, çünkü başarınız buna bağlı! Dünyanın en iyi şirketleri önce müşterilerinin ne istediğini kapsamlı bir şekilde araştırır ve daha sonra bunu unutulmaz ve derin insan deneyimleriyle sunar - daha önce ulaşılamaz olduğuna inanılan başarı ile sonuçlanır. Öyleyse bir kez daha, müşterilerinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? Tüketici beklentilerini kökten değiştiren hiper bağlantılı bir ekonomide, herhangi bir başarılı işletme için bu hayati beklenti her zaman kolay değildir. Ancak, Müşterilerin İstediği Ne'de yazar ve iş stratejisti Nicholas Webb, bu kritik görevi iki soruyu güvenle yanıtlayabilmek için basitleştiriyor: Müşterileriniz neyi seviyor? Neden nefret ederler? Alet ve örneklerle dolu.

Hacking Growth

Morgan Brown ve Sean Ellis'ten Günümüzün En Hızlı Büyüyen Şirketleri Çığır Açan Başarıyı Nasıl Sağladı?

Neden okuyorsun?

Sektör öncülerinden ikisi tarafından yazılan bu kitap, herhangi bir sektördeki herhangi bir şirketin, büyüme ekiplerinin nasıl kurulup çalıştırılacağından, nasıl tanımlanıp test edileceğine kadar kendi Growth Hacking stratejilerini uygulamak için kullanabileceği kapsamlı bir araç seti veya "İncil" dir. büyüme kaldıraçları ve sonuçların nasıl değerlendirileceği ve bunlara göre nasıl hareket edileceği.

Soruyorlar, sen cevapla

Marcus Sheridan'dan Gelen Satış, İçerik Pazarlama ve Günümüzün Dijital Tüketicisine Devrim Niteliğinde Bir Yaklaşım

Neden okuyorsun?

Günümüzün dijital çağında, geleneksel satış hunisi ― en tepede pazarlama, ortada satış, altta müşteri hizmetleri ― artık etkili değil. Başarılı olmak için işletmeler, alıcılarının sahip olduğu sorulara, endişelere ve sorunlara takıntılı olmalı ve bunları mümkün olduğunca dürüst ve kapsamlı bir şekilde ele almalıdır. Alıcılar her gün milyarlarca soru sormak için arama motorlarına yöneliyor. İhtiyaç duydukları yanıtlara sahip olmak, binlerce potansiyel alıcıyı şirketinize çekebilir - ancak yalnızca içerik stratejiniz yanıtlarınızı bu arama sonuçlarının en üstüne koyarsa. Bu, büyüme ve başarı sağlayan basit ve güçlü bir denklemdir: Soruyorlar, Cevaplarsınız .

Herkes Yazıyor

Ann Handley'den Gülünç Derecede İyi İçerik Oluşturma Rehberi

Neden okuyorsun?

Everybody Writes , mükemmel çevrimiçi iletişim yoluyla müşterileri çekmek ve elde tutmak için başvurulacak bir kılavuzdur, çünkü içerik odaklı dünyamızda, aslında her birimiz bir yazarız. Bir web siteniz varsa, siz bir yayıncısınız. Sosyal medyadaysanız, pazarlama işindesiniz. Ve bu, pazarlama mesajlarımızı iletmek için hepimizin sözlerimize güvendiğimiz anlamına gelir. Hepimiz yazarız. Gelen Herkes Yazılanlar , üst pazarlama gazisi Ann Handley-dair tavsiyeler sonuçlar elde etmek için tasarlanmış işlem ile uzman rehberlik ve anlayış sürecine ve içerik oluşturma, üretim ve yayın stratejisini verir.

Devrilme Noktası

Malcolm Gladwell'den Küçük Şeyler Nasıl Büyük Bir Fark Yaratabilir?

Neden okuyorsun?

Devrilme noktası, bir fikir, eğilim veya sosyal davranışın bir eşiği geçtiği, eğildiği ve orman yangını gibi yayıldığı sihirli andır. Tıpkı tek bir hasta kişinin grip salgını başlatabilmesi gibi, küçük ama kesin olarak hedeflenmiş bir baskı da bir moda trendine, yeni bir ürünün popülaritesine veya suç oranının düşmesine neden olabilir. Malcolm Gladwell'in dönüm noktası olgusunu araştırdığı ve parlak bir şekilde aydınlattığı bu çok beğenilen çok satanlar, şimdiden dünyanın her yerinden insanların ürün satma ve fikirleri yayma konusundaki düşünme şeklini değiştiriyor.

Bir Storybrand Oluşturmak

Müşterilerin Donald Miller tarafından Dinlenmesi İçin Mesajınızı Netleştirin

Neden okuyorsun?

Donald Miller'ın StoryBrand süreci, iş liderlerinin işleri hakkında konuşurken karşılaştıkları mücadeleye kanıtlanmış bir çözümdür. Müşterilerle bağlantı kurmak için bu devrim niteliğindeki yöntem, okuyuculara nihai rekabet avantajı sağlar.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle