GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Login Hatası

Instagram Login Hatası

Instagram artık arkadaşlarımızın profillerinde neler paylaştığına bakmadan yaşayamayacağımız dijital hayatımızın bir parçası haline geldi. Instagram egzotik hayatımızı dünyayla paylaşmamıza yardımcı oluyor ve aynı zamanda birçok Y kuşağı için ilham verici bir kariyer seçimi. Instagram, uygulama işlemleri açısından bu kadar mükemmel olmasına rağmen, genellikle oturum açma ile ilgili sorunlarla karşılaşıyor. Ben de dahil olmak üzere birçok kullanıcı, Mobil uygulama için oldukça sık Instagram giriş hatalarıyla karşı karşıya kaldı. Bu tür hatalar bazen kasıtsız uygulama aksaklıklarıdır, bazen de zayıf bir internet bağlantısından kaynaklanır. Instagram internet bağlantınız üzerinde çalıştığı için, uygulamayı kullanmak istiyorsanız internetinizin sabit ve iyi olması önemlidir. Ancak bazen bu yeterli olmaz ve ekranınızda “ üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu ” hatası alabilirsiniz . Çoğu kullanıcı bu hatayı gerçekten anlayamaz ve ellerinden gelenin en iyisi tekrar giriş yapmayı dener. İşte bu tür Instagram giriş hatalarını düzeltmenin bazı sorun giderme yolları.

Mobil Uygulama için Instagram Giriş Hatasını Düzeltmenin 5 Yolu

Bazen, oturum açma hataları genellikle teknik hatalardır ve tekrar oturum açmayı denerseniz kaybolur. Sadece giriş kullanıcı adınızın ve şifrenizin doğru olduğundan emin olun. Nedense çalışmıyor, ardından uygulamayı kapatıp tekrar deneyin. Uygulama ve Instagram sunucusu düzgün çalışıyorsa bu yöntemler işe yarayacaktır. Değilse, ekranınızda “üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alırsınız. İşte aynı şeyi düzeltmek için bazı yöntemler.

FB Hesabı Üzerinden Giriş Yapın

Instagram hesabınızı Facebook'a bağladıysanız, Facebook hesabınız üzerinden Instagram'a giriş yapmak için bu olanaktan yararlanabilirsiniz. Bu, özellikle şifrenizi unuttuğunuzda veya geleneksel Instagram girişiyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda kullanışlıdır. Bu yöntemi kullanabilmek için Facebook'u cihazınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir. FB hesabı üzerinden giriş yapma adımları:

  • Akıllı telefonunuzda Instagram uygulamasını açın.
  • Giriş ekranına gidin ve FB hesabınızla devam etmeyi seçin.

Ağı ve Cihazları Kontrol Edin

Bazen Instagram girişinin düzgün çalışmamasının tek nedeni ağ sorunlarıdır. Bu yüzden ağ bağlantınızı yenilemeyi deneyin. Kişisel bir Wifi yönlendirici kullanıyorsanız, iyi bir internet bağlantısı için yönlendiriciyi yeniden başlatın. Doğru ağ bağlantısını sağlamak için mobil cihazınız için hücresel veriyi kapatabilir ve tekrar açabilirsiniz.

App Cloner'ı kullanın

Kullanmakta olduğunuz Instagram uygulaması bozulabilir veya teknik aksaklıklarla karşılaşabilir. Realme, Samsung ve Xiaomi dahil olmak üzere birçok akıllı telefon, kullanıcılara ikili sosyal uygulamalar sunuyor. İşte cihazınıza yeni bir Instagram uygulaması almak için uygulama klonlayıcıyı nasıl kullanabileceğinize dair bir adım. Uygulama klonlayıcıyı kullanma adımları:

  • Cihaz ayarlarını açın ve uygulama klonlayıcı/paralel uygulamalara gidin.
  • Klonlama işlemini başlatmak için Instagram'a tıklayın.
  • Bir klon uygulaması oluşturmak için onay işareti koyun.
  • Artık Instagram'ın klon versiyonunu açıp oradan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Instagram uygulamasını güncelle

Facebook, Instagram gibi sosyal medya uygulamaları, kullanıcılarının mümkün olduğunca bir sonraki deneyimi yaşamalarını sağlamak için sürekli bir güncelleme alır. Yalnızca hata düzeltmeleri değil, yeni güncellemeler de uygulamaya yeni özellikler getiriyor. Bu yüzden Instagram uygulamanızı en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Instagram uygulamasını güncelleme adımları:

  • Akıllı telefonunuzda Playstore'u açın.
  • Sağ üst köşedeki hesabınıza tıklayın. “ Uygulamaları ve cihazı yönet ” seçeneğine dokunun .
  • Instagram dahil tüm uygulamaları güncellemek için tümünü güncelle'ye tıklayın. Ayrıca Instagram uygulamasını bireysel olarak da güncelleyebilirsiniz.

Farklı bir cihazdan giriş yapın

Sorun yalnızca cihazınızdadır ve belki de bunun nedeni, cihazınızın ağı düzgün bir şekilde ayrıştıramamasıdır. Bunu kontrol etmek için arkadaşınızın cihazından giriş yapmayı deneyebilir veya mümkünse ikincil bir cihaz kullanabilirsiniz. Giriş farklı bir cihazda başarılıysa, Instagram'ın mükemmel çalıştığını gösterir. Bu durumda, Instagram giriş sorunlarına neden olan küçük sorunlardan kurtulmak için akıllı telefonunuzu sıfırlayın.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle