GNS Network

ÇÖZÜM Instagram Explore Bug

Instagram Explore Bug

Instagram keşif sayfası, Instagram Makaralarına daha fazla odaklanmak için güncellendi. Sayfanın altına itildi ve yerine özel bir makaralar sekmesi eklendi. Peki Instagram'daki keşfet sayfası nerede? Bu Instagram keşif sayfası güncellemesi hakkında bilgi edinmek için makaleyi okumaya devam edin.

Instagram Keşfet sayfası değişti

Instagram, kullanıcıların niş ilgi alanlarını daha derinlemesine incelemelerini kolaylaştırmak için Mayıs 2019'da Keşfet sekmesini değiştirdi. Platformun ana amacı, insanların aradıklarını ve beğendiklerini bulmalarını kolaylaştırmaktı. Instagram'ın son güncellemesi, önemli bir kullanıcı arayüzü yükseltmesi getirdi. Keşfet akışı, daha önce altta bulunan özel bir makaralar sekmesi ile değiştirildi. Hindistan'da son zamanlarda TikTok'un yasaklanması ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yasak olasılığı nedeniyle, Reels çok fazla çekiş kazandı. En büyük güncelleme, filtre kısayollarına sahip bir ekranın üst kısmındaki gezinme çubuğunun yanı sıra Instagram'ın IGTV, Alışveriş ve daha fazlası gibi kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik en son hamleleridir. Makaralar düğmesi, kullanıcıları bir başkasını görmek için kaydırabilecekleri rastgele bir Makara videosuna yönlendirir. Önceden, kullanıcılar Makaraları yalnızca Arama sekmesinden görebilirdi.

Peki, Instagram'ın Keşfet sayfası nerede? Ara veya Keşfet sekmesi olarak da bilinen Keşfet düğmesi, Ana sayfanın en üstüne, Direkt Mesajlar simgesinin yanına taşındı ve Keşfet sayfasına yönlendiriyor. Ana Sayfaya gidin ve üst kısımdaki DM'yi arayın. Yeni bir arama simgesi mevcut olacak. Bu tıklanmalıdır. Bu sizi etrafa bakmak için besleme sayfasına götürecektir.

Instagram Makaraları nasıl çalışır?

Herkese Açık Hesabınız varsa, makaranızı Instagram dünyasının geri kalanının görebileceği Keşfet'in özel bir bölümüne yükleyebilirsiniz. Hayranlarınızla paylaşmak için makaranızı Feed'inize de gönderebilirsiniz. Özel Hesabınız varsa, makaralar Instagram gizlilik ayarlarıyla eşleşir. Sadece takipçilerinizin görebilmesi için makaranızı Feed'e göndermelisiniz. İnsanlar makaralarınızdan gelen orijinal sesi kullanamayacak ve sizi takip etmeyen kişilerle paylaşamayacaklar.

Blog içeriklerinin temel paylaşım amacı o konuyu tartışmaya açmaktır. Sende fikirlerin ile konu hakkında katkıda bulun.
İfadeleri Gösterİfadeleri Gizle